velo aksesuari
0

Kredīts velosipēda piederumiem

Kad mēs iegādājamies velosipēdus tad dzīve liekas rožaina, jo pēkšņi ir iespējams to izmantot dodoties gan uz darbu gan pēcpusdienas izbraucienos. Ar velosipēdu tu vari gan zaudēt kalorijas, gan arī vienkārši pārvietoties un kopumā parasti šī pieredze ir ļoti patīkama. Bet velosipēdiem tāpat, kā jebkuriem citiem lielākiem priekšmetiem ir dažādi piederumi un papildinājumi kurus iespējams iegādāties, lai varētu uzlabot savu braukšanas prieku un padarīt kādu lietu efektīvāku vai izdevīgāku. Nereti šie piederumi arī ir visai dārgi un var maksāt pat vairākus simtus Eiro, kas jau ir pielīdzināmi paša velosipēda cenai un tad, ja tev šādu priekšmetu tiešām vajag tad nekas neatliek kā ņemt atro kreditu un pēc tam to atmaksāt no nākamās algas vai nākamajiem ienākumiem. Bet pamatā šiem piederumiem nevajadzēt būt tik dārgiem, lai būtu jāņem kredīti, bet tie parasti ir dažādi papildinājumi, kuri lai gan dod dažādas papildus tā sauktās “fīčas”, tomēr nav pirmās nepieciešamības preces.

  • GPS – Ja tu daudz braukā ar savu velosipēd pa dažādām svešām pilsētām, tad noteikti, ka tu bieži apmaldies un esi sapratis, ka telefona turēšana rokās nav tas ērtākais veids, kā pārvietoties. Tad lūk ir izgudroti gan dažādi stūres uzliktņi gan arī speciālas iekārtas, kas tad arī nodrošina to, lai tu varētu viegli navigēt un atrast to vietu, kas tev ir vajadzīga. Šādas ierīces notiki nav vajadzīgas, ja tu braukā pa pilsētu kur dzīvo, jo pēc laika jau tu zināsi visas ielas, bet ja tu bieži pārvācies, tad šis papildinājums var labi oderēt.
  • Baterijas un motors – jebkuru riteni ir iespējams aprīkot ar baterijām un motoru, kas būtībā padara šo velosipēdu par tādu, kā motorolleri. Šie motori parasti nav tik spēcīgi lai varētu paši par sevi tevi vest, bet tie atvieglo mīšanās procesu un, piemēram braucot pa taisnu vietu bieži vien ir pietiekoši jaudīgi lai tu varētu kādu laiku nemīties.
  • Slēdzene – Slēdzenes, lai tavu velosipēdu nenozagtu ir ļoti svarīgas, tāpēc arī tirgū ir pieejamas dažāda veida slēdzenes sākot no vienkāršām metāla līdz nopietnām ķēžu un daudz cietāku metālu slēdzenēm un pat signalizācijām. Nevienam taču nepatīk ka tiek nozagts ritenis, bet tas notiek pietiekoši bieži, lai mēs sāktu domāt par šādu drošības sistēmu iegādi un uzstādīšanu.
  • Gaismiņas – Ja tu bieži pārvietojies ar savu velosipēdu tumsā tad tev noteikti tas ir aprīkots ar atstarotājiem, bet vēl viens papildinājums ir speciāla priekšējā un aizmugurējā gaismiņa, kas palīdz tev saskatīt ceļu tumsā un arī automašīnām palīdz labāk redzēt tevi. Šīs gaismiņas parasti darbojas vai nu uz baterijām vai arī rada enerģiju no maza ģeneratora kas ir piestiprināts priekšējam vai aizmugurējam ratam.
  • Drošība – Un tad vēl ir arī dažādi drošības aksesuāri, kas domāti nevis nozagšanai, bet tieši paša braucēja drošībai, kā, piemēram, ķivere, kakla gaisa spilvens vai dažādi citādi aizsarglīdzekļi, kas tevi pasargās no sasitumiem un lūzumiem kritienu laikā.

Kā tev liekas, kuri no šiem piederumiem ir paši nepieciešamākie un vai tu būtu gatavs ņemt kredītu bez darba lai kādu no tiem iegādātos?